Houpačka Duoswing

Houpačka Duoswing
Cena bez DPH:12 711 KčCena s DPH:15 380 KčDostupnost:3 týdnyKód zboží:100703Doprava:ZdarmaMontáž:4 640 Kč

Popis

Sestava pro houpačku Duoswing je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace, nebo na doplnění stávajících dětských hřišť. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.  

Houpačka Duoswing obsahuje: 2x klasický Houpačkový sedák.

Houpačka Duoswing je vyrobena z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku. Pro prodloužení životnosti jsou dřevěné části ošetřeny impregnací a kovové části žárovým pozinkem. Konstrukci doporučujeme natírat námi prodávanými a v praxi vyzkoušenými barvami Impranal. Houpačkový sedák je z nehořlavého trojvrstvého laminátu a splňuje normu pro veřejná hřiště.

Výška volného pádu je 150 cm a proto je nutné vytvořit povrch, který tlumí pád dle EN 1177.

Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro houpačku Duoswing je zapotřebí 23 m2 dopadové plochy.

Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, drcená kůra nebo kačírek o zrnitosti 4-8 mm. Doporučená vrstva sypkého povrchu je 30 cm. Součástí dodávky je kotvení vhodné pro zatravňovací desky. Pokud po hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech, případně nás kontaktujte pro výměnu kotvení za betonovací.

Parametry

Záruka:24 měsíců Norma:ČSN EN 1176, veřejná hřiště Materiál:smrk Šířka:300 cmDélka:230 cmVýška:202 cmRozměr:300 × 230 cmDopadová výška:150 cmKotvení:zatloukací Velikost bezpečnostních zón:300 × 600 / 720 cmHmotnost:102 kgNosnost:120 kgPočet uživatelů max.:2 Povrchová úprava:pouze impregnační nátěr Podklad:dopadové plochy dle ČSN EN 1176 Údržba:pravidelná dle ČSN EN 1176 Vhodné:od 3 let
Houpačka Duoswing

Fotogalerie

Duoswing
Duoswing
Duoswing
Houpačka Duoswing s dětským sedákem
Duoswing, dětský sedák
Duoswing, dětský sedák
Duoswing, dětský sedák
Duoswing, dětský sedák
Monkey´s Duoswing
Duoswing
Duoswing
Duoswing
Duoswing
Duoswing
Duoswing
Duoswing, dětský sedák

Objednávka

Zboží
Houpačka DuoswingHoupačka Duoswing1 ks15 380 Kč3 týdny
Montáž
Termín montáže je dle vytížení montážní party a nákladních aut.
Bez montáže0 ks0 Kč
MontážMontáž1 ks4 640 Kč
Nátěr lazurou
Naceněné provedení je tenkovrstvou lazurou Impranal. Ceny dle množství spotřebované lazury a za její aplikaci ve dvou nátěrových vrstvách. V případě nátěru je vždy važadována záloha. Vzorník pošleme na vyžádání. Standardně se natírá odstínem Pinie, které je nejsvětlejší a hnědě impregnované dřevo dále neztmavuje.
Bez nátěru lazurou0 ks0 Kč
Nátěr lazurou - Pinie1 ks2 590 Kč
Houpačkové sedáky
Doplňky
Revizní kontrola
Vstupní revizní kontrolaVstupní revizní kontrola1 ks3 160 KčNa objednávku
Dopadové plochy
Dopravné
Osobní vyzvednutí (Kutná Hora, PSČ: 284 01)1 ks0 Kč
Doprava ZDARMA po celé ČR1 ks0 Kč

Cenová kalkulace

NázevMnožstvíCena
bez DPH
DPHCelkem
bez DPH
Celkem
s DPH
Cena celkem bez DPH0 Kč
DPH 21%0 Kč
Cena celkem s DPH0 Kč

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotazkodOpište kód: