Dětská hřiště na zahradu

Skluzavky

Skluzavka Jungle Gym modrá

Dětská hřiště

Dětské hřiště Villa

Zahradní houpačky

Houpačka Jesica

Dětské domečky

Dětský domek Felix

Pískoviště

Pískoviště Bety 150

Workoutová hřiště na doma

Wourkout Junior 008

Hry a hračky

BRUDER - Traktor CLAAS ATLES 03010

Dětský nábytek

Dřevěná stolička Cubs ADAM, barevná

Dětská hřiště na zahradu

V naší nabídce najdete samostatné skluzavky (skluzavka Jungle Gym a skluzavka KBT) na Vaši zahradu, celé hrací sestavy se skluzavkou s veškerým příslušenstvím a doplňky. Všechna dětská hřiště jsou vyráběna z impregnovaných mimostředových hranolů o síle 9x9cm. Dětská hřiště Jungle Gym díky své masivní konstrukci (v praxi unesou skluzavky JG více než normou určených 100 kg), stálobarevnosti (UV filtr) a celoročnímu provozu (na rozdíl od jiných plastových skluzavek nemusíte skluzavky JG na zimu uklízet a chránit před mrazem), značkové skluzavky Jungle Gym vyráběné belgickým výrobcem (nejedná se o asijský výrobek) patří ke špičce na evropském trhu. Záruka na dětské plastové skluzavky Jungle Gym je nyní 7 let.

Dětským hřištěm pro své děti zajistíte jejich zdravý fyzický vývoj. Celé hřiště máte sestavené během několika hodin. Sestavy jsou určeny pro děti od 3 do 12 let a jejich použití je certifikováno pro privátní použití normou EN 71. Překvapte své děti a vybudujte jim u svého domu vlastní dětské hřiště. Bezpečně, rychle, jednoduše sestavíte i pro ty nejmenší děti hrací sestavy na Vaší zahradě.

Doprava - Dětské hřiště dopravíme zdarma na Vámi uvedenou adresu. Dopravu zdarma lze uplatnit po celé ČR. Platí pouze pro dětská hřiště a při jejich objednávce nad 4000 Kč.

Dodání - Sestava bude v rozloženém stavu (model, příslušenství, dřevo a skluzavka).

  • Model - krabice obsahující spojovací prvky, vrtáky a návod na montáž)
  • Příslušenství - (houpačku, držáky, aj. pokud nejsou obsaženy v Modelu)
  • Dřevo - je již nakráceno a upraveno tlakovou impregnací (není nutný další nátěr, ale doporučujeme sestavu nabarvit). Na přání je možné dodat dřevo přírodní, povrchově neupravené. Vzhledem k tlakové impregnaci (zdravotně nezávadná impregnace) může být konečný barevný odstín nátěru odlišný od nátěru na neošetřené dřevo. Na sestavy a přístavky jsou použity sušené hoblované profily (zaoblené hrany v podélném směru) vysoké kvality ze severského smrku nebo borovice (mix možný).
  • Skluzavka - délka podle návodu na obalu modelu, barvu si můžete vybrat (červená, zelená, žlutá, modrá).

Montáž - Jednotlivé díly podle návodu svrtáte a sestavíte. Během několika hodin máte sestavené celé hřiště. Montáž lze také provést odborně prostřednictvím montážní firmy - Vašeho regionálního prodejce. Montáž prostřednictvím montážní firmy se uskuteční pouze při objednávce nad 3000 Kč. Montážní ceny platí jen do vzdálenosti 30 km od sídla regionální montážní firmy. Montáž uhradíte montážní firmě až po uskutečnění montáže. Od montážní firmy obdržíte fakturu a předávací protokol.

Nátěry - Dřevo je vhodné natřít ekologickým nátěrem (dle normy EN 71) vhodným pro dětské hračky. Zboží zasíláme samostatně nebo se sestavou.