Dětské hřiště s houpačkou Single II

Dětské hřiště s houpačkou Single II
Cena bez DPH:22 719 KčCena s DPH:27 490 KčDostupnost:3 týdnyKód zboží:0082748Montáž:6 800 Kč

Popis

Houpačka Single II s kvalitní laminátovou skluzavkou je vhodná pro mateřské školy, obce a restaurace. Houpačka je určena pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby. 

Houpačka Single II obsahuje: 2x klasický Houpačkový sedák. Skluzavka není součástí. Pro kompletní dodávku houpačky prosíme zvolte skluzavku v přídavných prodkutech.

Houpačka Single II je vyrobena z kvalitních lepených hranolů ze severského smrku. Pro prodloužení životnosti jsou dřevěné části ošetřeny impregnací a kovové části žárovým pozinkem. Konstrukci doporučujeme natírat námi prodávanými a v praxi vyzkoušenými barvami Impranal. Houpačkový sedák je z nehořlavého trojvrstvého laminátu a splňuje normu pro veřejná hřiště.

Sestava byla upravena tak, aby vyhovovala nové normě EN 1176;2009 (volné prostory pro houpačku se nesmí křížit s volným prostorem skluzavky). Do prostoru mezi skluzavku a houpačku nelze umístit jiné zařízení např. lano, ohrožovalo by to bezpečnost dětí.

Montáž a nátěr může provést zákazník i svépomocí, za dodržení našich instrukcí.

Výška volného pádu je 150 cm a proto je nutné vytvořit povrch, který tlumí pád dle EN 1177.

Jako vhodný tlumivý povrch doporučujeme dopadové desky Grass nebo Saf, které jsou jednoduché na instalaci i vlastní údržbu a zároveň chrání trávník pod hřištěm proti vyšlapání. Pro houpačku Single II je zapotřebí 46 m2 dopadové plochy.

Dopadová plocha pod sestavou může být také tvořena sypkými materiály jako je písek, drcená kůra nebo kačírek o zrnitosti 4-8 mm. Doporučená vrstva sypkého povrchu je 30 cm. Součástí dodávky je kotvení vhodné pro zatravňovací desky. Pokud po hřištěm mají být zřízeny dopadové plochy ze zmíněných materiálů, je potřeba k hřišti přikoupit i úpravu kotvení do dopadových ploch v souvisejících produktech, případně nás kontaktujte pro výměnu kotvení za betonovací.

 

Parametry

Záruka:24 měsíců Norma:ČSN EN 1176, veřejná hřiště Materiál:smrk, borovice Šířka:490 cmDélka:360 cmVýška:210 cmRozměr:490 × 360 × 210 cmDopadová výška:150 cmKotvení:zatloukací špice / zemní vruty Velikost bezpečnostních zón:660 × 640 cm cmPočet uživatelů:max 4 Povrchová úprava:impregnace Typ použité skluzavky:laminátová Podklad:udržovaný trávník / dopadová plocha Údržba:pravidelná dle ČSN EN 1176 Vhodné:od 3 do 14 let
Dětské hřiště s houpačkou Single II

Fotogalerie

Dětské hřiště s houpačkou Single II
Dětské hřiště s houpačkou Single II

Objednávka

Zboží
Dětské hřiště s houpačkou Single IIDětské hřiště s houpačkou Single II1 ks27 490 Kč3 týdny
Montáž
Termín montáže je dle vytížení montážní party a nákladních aut.
Bez montáže0 ks0 Kč
MontážMontáž1 ks6 800 Kč
Nátěr lazurou
Naceněné provedení je tenkovrstvou lazurou Impranal. Ceny dle množství spotřebované lazury a za její aplikaci ve dvou nátěrových vrstvách. V případě nátěru je vždy važadována záloha. Vzorník pošleme na vyžádání. Standardně se natírá odstínem Pinie, které je nejsvětlejší a hnědě impregnované dřevo dále neztmavuje.
Bez nátěru lazurou0 ks0 Kč
Nátěr lazurou - Pinie1 ks2 250 Kč
Houpačkové sedáky
Skluzavky
Doplňky
Revizní kontrola
Vstupní revizní kontrolaVstupní revizní kontrola1 ks3 388 KčNa objednávku
Dopadové plochy

Cenová kalkulace

NázevMnožstvíCena
bez DPH
DPHCelkem
bez DPH
Celkem
s DPH
Cena celkem bez DPH0 Kč
DPH 21%0 Kč
Cena celkem s DPH0 Kč

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotazkodOpište kód: