Sestava tří věží s pískovnou z akátu

Sestava tří věží s pískovnou z akátu
Cena bez DPH:201 041 KčCena s DPH:243 260 KčDostupnost:10 týdnůKód zboží:0048099Doprava:11 000 KčMontáž:33 710 Kč

Popis

Krásné a rozsáhlé dětské hřiště s kvalitními nerovými skluzavkami vhodné pro MŠ, obce a restaurace, hotely. Toto hřiště se skluzavkami je vybavené také pískovištěm a zařízením pískovny.  Materiál sestavy je akátové dřevo, které je ošetřené impregnací  a dále dvěma nátěry silnovrstvou lazurou. Ukotvení tohoto dětského hřiště je řešeno zabetonováním nosných částí do terénu.

Sestava tohoto dětského hřiště se skládá z tří věží s plošinami a nakloněnou rampou, výška plošin je 0,8m a 1,2m. Sestava je doplněna o lezecí rampu, lezecí stěnu s prořezávanými úchyty, síťovou stěnou,žebříky. Celá velká sestava je spojena pevným mostem a nakloněnou plošinou. Mezi dvema věžemi je umístěné pískoviště s krycí plachtou, která zabraňuje vnikání koček do pískoviště a při vytažení do výšky plní funkci stínění.

Dále je do pískoviště umístěno zařízení tzv. pískovny pro děti, toto se skládá z otočného nerezového ramene se zavěšeným kyblíčkem, kde je možnost pohybu belíčku nahoru a dolu pomocí vytahování řetězu. Dále je zde umístěna také roura na sypání písku.

Hrací prvky z akátu je nutné objednat s odbornou montáží.

Herní prvek je vyroben z volně rostlého akátového dřeva, jehož přirozenou vlastností je pozvolné vysychání. Běžnou situací je, že se mohou objevit praskliny o velikosti až 8 mm. Tyto praskliny ovšem nijak nenarušují funkci ani stabilitu.

Akátové prvky je nutné objednat s odbornou montáží. Důvodem je, že akátové dřevo je nepravidelného tvaru a nelze k němu připravit podrobný montážní návod a nelze ho vozit spediční firmou. Hrací prvky z akátu přivezou montéři. Bez montáže dodáváme pouze truhlářům, kteří si zajistí vlastní dopravu. V případě objednání bez montáže a s dopravou Vám bude cena dopravy sdělena.

Parametry

Záruka:24 měsíců Norma:ČSN EN 1176, veřejná hřiště Materiál:akátové dřevo Šířka:630 cmDélka:560 cmRozměr:630 × 560 cmKotvení:betonování Velikost bezpečnostních zón:930 × 920 cmHmotnost:1597 kgNosnost:680 kgPovrchová úprava:silnovrstvá lazura Typ použité skluzavky:nerezová Podklad:udržovaný trávník + dopadová plocha u lezecí stěny Údržba:pravidelná dle ČSN EN 1176

Fotogalerie

Sestava tří věží s pískovnou z akátu
Sestava tří věží s pískovnou z akátu
Sestava tří věží s pískovnou z akátu
Sestava tří věží s pískovnou z akátu

Objednávka

Zboží
Sestava tří věží s pískovnou z akátuSestava tří věží s pískovnou z akátu1 ks243 260 Kč10 týdnů
Montáž
Termín montáže je dle vytížení montážní party a nákladních aut.
Bez montáže0 ks0 Kč
MontážMontáž1 ks33 710 Kč
Doplňky
Revizní kontrola
Vstupní revizní kontrolaVstupní revizní kontrola1 ks3 320 KčNa objednávku
Dopadové plochy
Dopravné
Osobní vyzvednutí (Kutná Hora, PSČ: 284 01)1 ks0 Kč
Doprava po celé ČR1 ks11 000 Kč

Cenová kalkulace

NázevMnožstvíCena
bez DPH
DPHCelkem
bez DPH
Celkem
s DPH
Cena celkem bez DPH0 Kč
DPH 21%0 Kč
Cena celkem s DPH0 Kč

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotazkodOpište kód: